Regulamin uczestnictwa
Kongres Nauki i Biznesu 2023
19-20 września 2023 r.
oraz
V Konferencji Naukowej „Wartość w Biznesie”
§ 1
POSTANOWIENIA OGÓLNE
- Organizator – EUROPEJSKIE FORUM NAUKI I BIZNESU z siedzibą przy ul. Konrada Wallenroda 2E / 5, 20-607 Lublin, NIP: 7123451057, REGON: 524654859, KRS: 0001023271
- Współorganizatorzy:
- Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Lublinie, ul. Bursaki 12 (pok. 310B), 20-150 Lublin, NIP:9462646623, REGON: 061375400, KRS: 0000406472.
- Politechnika Lubelska, Wydział Zarządzania, Katedra FiR, ul. Nadbystrzycka 389 (pok. 235), 20-618 Lublin, NIP:712-010-46-51, REGON: 000001726.
- Organizatorzy – Organizator i Współorganizatorzy
- Uczestnik – osoba fizyczna uczestnicząca w Kongresie oraz/lub w Konferencji organizowanej przez Organizatora w szczególności student, doktorant, pracownik naukowy, pracownik dydaktyczno-badawczy lub dydaktyczny, a także przedstawiciel firmy lub innej organizacji, który spełni łącznie wszystkie elementy zawarte w § 2 Regulaminu Uczestnictwa.
- Konsument – Uczestnik Konferencji, który jest konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego, tj. osobą fizyczną, która nabywa produkt w celu niezwiązanym bezpośrednio ze swoją działalnością zawodową lub gospodarczą.
- Kongres – spotkanie biznesowo-naukowe;
- Konferencja – spotkanie naukowe wyodrębnione czasowo podczas Kongresu, organizowane przez Organizatorów dla Uczestników w formie stacjonarnej oraz wideokonferencji online.
- Dni robocze – dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.
- RODO – Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U. L 119 z 4.5.2016).
- Przepisy niniejszego Regulaminu stanowią integralną część zgłoszenia uczestnictwa w Kongresie i obowiązują wszystkich jej Uczestników.
§ 2
WARUNKI UCZESTNICTWA I REZYGNACJI Z UDZIAŁU
W KONFERENCJI
1. Konferencja Naukowa "Wartość w Biznesie" (dalej Konferencja) odbędzie się w trybie stacjonarnym podczas Kongresu Nauki i Biznesu.
2. Konferencja jest wydarzeniem zamkniętym, w którym udział mogą wziąć jedynie osoby zaakceptowane przez Organizatorów po uprzednim wypełnieniu formularza elektronicznego oraz wniesieniu opłaty konferencyjnej.
3. Konferencja jest wydarzeniem odpłatnym dla uczestników. Opłata konferencyjna za uczestnictwo w trybie stacjonarnym obejmuje: udział w Konferencji w miejscu konferencji i wynosi:
o Udział stacjonarny bez publikacji: udział w obradach, materiały konferencyjne, serwis kawowy, udział w uroczystej kolacji – 300,00 zł;
o Partner Biznesowy – udział bezpłatny, uczestnik zaproszony na specjalne zaproszenie Organizatora;
o Członek PTE - 300,00 zł;
o Udział stacjonarny z publikacją za 20 pkt, jw. + publikacja – 700,00 zł;
o Udział stacjonarny z publikacją za 70 pkt, jw. + publikacja – 1 400,00 zł;
o Udział stacjonarny z publikacją w monografii za 75 pkt, jw. + publikacja – 1 800,00 zł;
o Udział stacjonarny z publikacją za 100 pkt, jw. + publikacja – 2 000,00 zł;
o Udział stacjonarny z publikacją za 140 pkt, jw. + publikacja – 2 400,00 zł.
4. Opłatę konferencyjną należy uiścić najpóźniej do dnia 31-08-2023 r.
5. W przypadku chęci otrzymania faktury za udział w konferencji należy zaznaczyć taką opcje w formularzu rejestracyjnym wraz z podaniem danych do jej wystawienia.
6. Językami obowiązującymi podczas Konferencji są języki: polski i angielski.
7. W przypadku chęci zgłoszenia wystąpienia konferencyjnego uczestnik jest zobowiązany do przesłania zgłoszenia w terminie do dnia 31-08-2023 roku wraz z podaniem tytułu wystąpienia w języku angielskim oraz polskim oraz do przesłania jego abstraktu, a także wskazania właściwego języka wystąpienia: język angielski lub język polski. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do weryfikacji tytułów wystąpień oraz ich kwalifikacji do sekcji tematycznych konferencji.
8. Wszyscy uczestnicy mają możliwość opublikowania swoich prac w:
o Rozdział w monografii naukowej - Wydawnictwo Routledge Taylor & Francis Group (https://www.routledge.com/our-customers/authors/publishing-guidelines) (75 pkt);
o Annales Universitatis Mariae Curie Skłodowska, sectio H - Oeconomia, https://journals.umcs.pl/h/about/submissions#authorGuidelines (70 pkt);
o Management Journal of Contemporary Management Issues, ISSN 1331-0194, e-ISSN: 1846-3363, (https://hrcak.srce.hr/ojs/index.php/management/information/authors) (70 pkt);
o Przegląd Prawno-Ekonomiczny (https://czasopisma.kul.pl/index.php/ppe/about/submissions) (70 pkt);
o Przegląd Organizacji (https://przegladorganizacji.pl/dla-autorow/wymogi-edycyjne) (140 pkt);
o Ekonomista (http://ekonomista.info.pl/?menu=3) (100 pkt);
o Zeszyty Naukowe WSB w Poznaniu (https://journals.wsb.poznan.pl/index.php/znwsb/about/submissions) (20 pkt);
o Rozdział w monografii naukowej - Wydawnictwo Politechniki Lubelskiej (https://biblioteka.pollub.pl/wydawnictwa) (20 pkt);
o Humanities and Social Sciences (https://journals.prz.edu.pl/hss/about/submissions) (140 pkt);
9. Uczestnik, który bierze udział w Konferencji otrzyma certyfikat uczestnictwa, po wydarzeniu drogą mailową.
10. W przypadku podjęcia przez uczestnika decyzji o rezygnacji z udziału w Konferencji, powinien on poinformować Organizatorów o tym fakcie przesyłając informację na adres poczty elektronicznej Organizatora: wwb@pollub.pl z dopiskiem “Rezygnacja z udziału w V Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Wartość w Biznesie" ”.
11. W przypadku rezygnacji uczestnika, Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do potrącenia kosztów obsługi konferencyjnej:
o W wysokości 25% wniesionej Opłaty konferencyjnej w przypadku rezygnacji do dnia 31-07-2023 r.;
o W wysokości 50% wniesionej Opłaty konferencyjnej w przypadku rezygnacji do dnia 31-08-2023 r.;
o W wysokości 100 % wniesionej Opłaty konferencyjnej w przypadku rezygnacji po dniu 31-08-2023 r.
12. W ramach danej kategorii punktowej Organizatorzy zastrzegają sobie prawo wstępnej klasyfikacji nadesłanych artykułów pod kątem dopasowania tematycznego do czasopisma/wydawnictwa. Warunkiem publikacji artykułu naukowego jest spełnienie wymogów edytorskich i merytorycznych czasopisma/wydawnictwa oraz uzyskanie pozytywnych recenzji zewnętrznych. Organizatorzy zaznaczają, że w przypadku uzyskania negatywnych recenzji naukowych artykuł nie zostanie opublikowany. Procedura recenzji realizowana jest przez każde czasopismo/wydawnictwo stosownie do informacji zawartych na stronach internetowych czasopism/wydawnictw. W przypadku publikacji w wydawnictwie Routledge, Organizatorzy zapewniają profesjonalne tłumaczenie w ramach opłat konferencyjnych. Organizatorzy nie gwarantują wydania publikacji w roku bieżącym.
13. Zgłoszenie chęci udziału w Konferencji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
o utrwalanie przebiegu Konferencji oraz wizerunku, głosu i wypowiedzi Uczestników za pomocą urządzeń rejestrujących dźwięk lub obraz,
o rozpowszechnianie i wykorzystanie przez Organizatora wizerunku zarejestrowanego na materiałach filmowych/zdjęciach i ich rozpowszechnienie w celach informacyjnych, edukacyjnych, reklamowych i marketingowych.
14. Postanowienia Regulaminu, które mogłyby stanowić niedozwolone postanowienia umowne z rejestru prowadzonego przez Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (klauzule abuzywne), nie są wiążące w stosunku do Konsumentów.
15. Organizator informuje Uczestnika będącego Konsumentem o możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Zasady dostępu do tych procedur dostępne są w siedzibach lub na stronach internetowych podmiotów uprawnionych do pozasądowego rozpatrywania sporów. Informacje dotyczące możliwości skorzystania przez Konsumenta z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur dostępne są na następujących stronach internetowych Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów:
o http://www.uokik.gov.pl/spory_konsumenckie.php
o http://www.uokik.gov.pl/sprawy_indywidualne.php
o http://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php
o Mogą nimi być w szczególności rzecznicy praw konsumenta lub Wojewódzkie Inspektoraty Inspekcji Handlowej, których lista jest dostępna na stronie internetowej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów pod adresem http://www.uokik.gov.pl/spory_konsumenckie.php.
16. Informacje, o których mowa powyżej Konsument może uzyskać również w siedzibach oraz na stronach internetowych powiatowych (miejskich) rzeczników konsumentów, organizacji społecznych, do których zadań statutowych należy ochrona konsumentów oraz Wojewódzkich Inspektoratów Inspekcji Handlowej.
17. Konsument posiada w szczególności następujące możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń:
o możliwość zwrócenia się do stałego polubownego sądu konsumenckiego działającego przy Inspekcji Handlowej;
o możliwość zwrócenia się do Wojewódzkiego Inspektora Inspekcji Handlowej z wnioskiem o wszczęcie postępowania mediacyjnego w sprawie polubownego zakończenia.
18. Organizator informuje, że pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr/ dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR).
§ 3
WŁASNOŚĆ INTELEKTUALNA/PRAWA AUTORSKIE
1. Uczestnik uzyskuje prawo dostępu do treści Kongresu przez okres trwania wydarzenia. Treści te stanowią utwór w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2016 r., poz. 666 z późn. zm.), przeznaczone są do osobistego użytku Uczestnika. Uczestnik nie ma prawa zwielokrotniania, powielania, rozpowszechniania, wprowadzania do obrotu treści Kongresu i materiałów z Konferencji, ani udostępniania tych treści osobom trzecim.
2. Prawa autorskie do wszystkich prezentacji, wypowiedzi prelegentów, materiałów (dalej: Prezentacje) wygłoszonych bądź przekazanych uczestnikowi w związku z Kongresem stanowią własność Organizatora lub podmiotów współpracujących z Organizatorem i w związku z tym przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego uczestnika Kongresu i Konferencji.
3. Zabronione jest zwielokrotnianie Prezentacji, wprowadzanie ich do obrotu, rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób, użyczanie, wyświetlanie, publiczne udostępnianie.
4. Uczestnikom nie przysługuje prawo do utrwalania w żadnej formie treści i przebiegu Konferencji, bez pisemnej zgody Organizatora.
5. Wszelkie prawa, w tym majątkowe prawa autorskie, prawa własności intelektualnej do: nazw usług, domeny internetowej oraz zawartej na niej treści, w tym treści Kongresu oraz powiązanych materiałów, należą do Organizatora, a korzystanie z nich może następować wyłącznie za zgodą Organizatora.
6. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do:
o nieograniczonego w czasie, wielokrotnego i nieodpłatnego zamieszczania utrwalonych materiałów w wybranym przez siebie medium,
o przekazania utrwalonych materiałów Partnerom wydarzenia do wykorzystywania przez nich w celach informacyjnych, edukacyjnych i marketingowych.
o użycia wizerunku do różnego rodzaju form elektronicznego przetwarzania obrazu, utrwalania, obróbki, powielania, kadrowania i kompozycji, bez obowiązku akceptacji produktu końcowego, lecz nie w formach obraźliwych lub ogólnie uznanych za nieetyczne.
7. Jednocześnie organizatorzy oświadczają, że wszystkie działania związane z udostępnianiem utrwalonych materiałów realizowane będą z uwzględnieniem obowiązujących w tym zakresie przepisów prawa dotyczących ochrony dóbr osobistych, w tym danych osobowych.
8. Uczestnik przyjmuje do wiadomości, że będzie otrzymywał drogą mailową informacje dotyczące Kongresu oraz informacje dotyczące kolejnych edycji Kongresu, o ile wyrazi na to zgodę.
§ 4
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako „RODO”), Administratorzy danych osobowych informują o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych:
- Administratorami danych osobowych, na podstawie zawartej umowy o współadministrowanie danymi osobowymi, są:
- "EUROPEJSKIE FORUM NAUKI I BIZNESU", wpisane do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0001023271, NIP: 7123451057, REGON: 524654859, ul. Konrada Wallenroda 2E / 5, 20-607 Lublin; e-mail wwb@pollub.pl
- POLSKIE TOWARZYSTWO EKONOMICZNE ODDZIAŁ W LUBLINIE wpisane do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000406472, NIP: 9462646623, REGON: 061375400, ul. Bursaki 12 (pok. 310B), 20-150 Lublin, e-mail biuro@pte.umcs.lublin.pl
- Politechnika Lubelska, Wydział Zarządzania, Katedra FiR NIP: 7120104651 ul. Nadbystrzycka 38, 20-618 Lublin, e-mail wwb@pollub.pl
- Z każdym Administratorem danych osobowych możliwy jest kontakt poprzez adres mailowy bądź pisemnie przekazując korespondencję na adres siedziby Administratora wskazany powyżej.
- Administratorzy wyznaczyli Inspektora Danych Osobowych, z którym możliwy jest kontakt pod adresem mailowym: iodoefnib@gmail.com bądź pisemnie przekazując korespondencję na adres siedziby Administratora.
- Dane osobowe przetwarzane są z art. 6 ust. 1 lit. b RODO w związku z prowadzeniem Serwisu https://efnib.com/ zgodnie z Regulaminem dostępnym pod adresem REGULAMIN oraz zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO w związku z wyrażeniem zgody na stosowanie określonych plików cookies lub innych podobnych technologii, wyrażonych przez odpowiednie ustawienia przeglądarki internetowej zgodnie z Prawem telekomunikacyjnym lub w związku z wyrażeniem zgody na geolokalizację, a także w związku z dobrowolnym podaniem danych osobowych podczas rejestracji uczestnictwa za pośrednictwem strony internetowej www.kwb2023.syskonf.pl i na potrzeby organizacji konferencji, na którą Pan/Pani się zarejestrował/a.
- Administratorzy przetwarzać będą Pani/Pana dane osobowe w celu:
- zapewnienia poprawności działania usług świadczonych w związku z Serwisem, tj.: adres IP komputera, informacje zawarte w plikach cookies lub innych podobnych technologiach, dane dotyczące sesji, dane przeglądarki internetowej, dane dotyczące urządzenia, dane dotyczące aktywności w Serwisie, w tym na poszczególnych podstronach,
- zarejestrowania uczestnictwa za pośrednictwem strony www.kwb2023.syskonf.pl oraz obsługi konferencji,
- poprawy jakości swoich usług, w szczególności w tym informacje o sesji, numerze IP, ilości spędzanego czasu na poszczególnych stronach i podstronach, korzystania z poszczególnych funkcjonalności usług, informacji o urządzeniu i przeglądarce internetowej,
- rozpowszechniania wizerunku – za wyraźną zgodą.
- Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane do czasu:
- zakończenia korzystania przez Panią/Pana z Serwisu,
- zakończenia organizacji konferencji i jej odbycia,
- zakończenia toczącego się postępowania oraz do upływu terminu przedawnienia roszczeń Administratora względem Użytkownika zgodnie z Kodeksem cywilnym, w szczególnych przypadkach przewidzianych prawem czas ten może być dłuższy,
- na czas nieograniczony w razie wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej zgody na rozpowszechnianie wizerunku,
- Dane osobowe będą przechowywane przez okres wskazany w powyższym ustępie, z zastrzeżeniem, że nie będzie to czas dłuższy niż jest to niezbędne do celów określonych przez Administratora, a po tym okresie jedynie w przypadku i w zakresie, w jakim będą wymagać tego przepisy prawa.
- Administratorzy danych osobowych przetwarzają dane osobowe na podstawie obowiązujących przepisów prawa, zawartej umowy oraz na podstawie udzielonej zgody.
- W wypadku przetwarzania przez Administratorów danych osobowych na podstawie umowy powierzenia przetwarzania osobie, której dane są przetwarzane przysługują te same prawa w stosunku do podmiotu przetwarzającego.
- W związku z przetwarzaniem danych osobowych, osobie, której dane są przetwarzane przysługują następujące uprawnienia:
- dostępu – uzyskania od Administratorów potwierdzenia, czy przetwarzane są jej dane osobowe. Jeżeli dane o osobie są przetwarzane, jest ona uprawniona do uzyskania dostępu do nich oraz uzyskania następujących informacji:
- o celach przetwarzania,
- o kategoriach danych osobowych,
- o odbiorcach lub kategoriach odbiorców, którym dane zostały lub zostaną ujawnione,
- o okresie przechowywania danych lub o kryteriach ich ustalania,
- o prawie do żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych przysługujących osobie, której dane dotyczą,
- do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania (art. 15 RODO);
- do otrzymania kopii danych – uzyskania kopii danych podlegających przetwarzaniu, przy czym pierwsza kopia jest bezpłatna, a za kolejne kopie Administratorzy mogą nałożyć opłatę w rozsądnej wysokości, wynikającą z kosztów administracyjnych (art. 15 ust. 3 RODO);
- do sprostowania – żądania sprostowania dotyczących jej danych osobowych, które są nieprawidłowe, lub uzupełnienia niekompletnych danych (art. 16 RODO);
- do usunięcia danych – żądania usunięcia jej danych osobowych, jeżeli Administratorzy nie mają już podstawy prawnej do ich przetwarzania lub dane nie są już niezbędne do celów przetwarzania (art. 17 RODO);
- do ograniczenia przetwarzania – żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych (art. 18 RODO), gdy:
- osoba, której dane dotyczą, kwestionuje prawidłowość danych osobowych – na okres pozwalający Administratorom sprawdzić prawidłowość tych danych,
- przetwarzanie jest niezgodne z prawem, a osoba, której dane dotyczą, sprzeciwia się ich usunięciu, żądając ograniczenia ich wykorzystywania,
- Administratorzy nie potrzebują już tych danych, ale są one potrzebne osobie, której dane dotyczą, do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń,
- osoba, której dane dotyczą, wniosła sprzeciw wobec przetwarzania – do czasu stwierdzenia, czy prawnie uzasadnione podstawy po stronie administratora są nadrzędne wobec podstaw sprzeciwu osoby, której dane dotyczą;
- do przenoszenia danych – otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych jej dotyczących, które dostarczyła Administratorom, oraz żądania przesłania tych danych innemu Administratorowi, jeżeli dane są przetwarzane na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą, lub umowy z nią zawartej oraz jeżeli dane są przetwarzane w sposób zautomatyzowany (art. 20 RODO);
- do sprzeciwu – wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych w prawnie uzasadnionych celach Administratorów, z przyczyn związanych z jej szczególną sytuacją, w tym wobec profilowania. Wówczas Administratorzy dokonują oceny istnienia ważnych prawnie uzasadnionych podstaw do przetwarzania, nadrzędnych wobec interesów, praw i wolności osób, których dane dotyczą, lub podstaw do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Jeżeli zgodnie z oceną interesy osoby, której dane dotyczą, będą ważniejsze od interesów Administratorów, Administratorzy będą zobowiązani zaprzestać przetwarzania danych w tych celach (art. 21 RODO);
- do cofnięcia zgody w każdym momencie i bez podawania przyczyny, lecz przetwarzanie danych osobowych dokonane przed cofnięciem zgody nadal pozostanie zgodne z prawem. Cofnięcie zgody spowoduje zaprzestanie przetwarzania przez Administratorów danych osobowych w celu, w którym zgoda ta została wyrażona.
- Aby skorzystać z wyżej wymienionych praw, osoba, której dane dotyczą, powinna skontaktować się, wykorzystując podane dane kontaktowe, z Administratorami i poinformować go, z którego prawa i w jakim zakresie chce skorzystać.
- W przypadku powzięcia informacji o niezgodnym z prawem przetwarzaniu przez Administratorów danych osobowych, przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych.
- Organem nadzoru, jest w Polsce Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie, ul. Stawki 2, z którym można kontaktować się w następujący sposób:
- listownie: ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa;
- przez elektroniczną skrzynkę podawczą dostępną na stronie: https://www.uodo.gov.pl/pl/p/kontakt;
- telefonicznie: (22) 531 03 00.
- Administratorzy nie przekazują Pani/Pana danych osobowych do państw trzecich.
- W sytuacji, gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą, podanie danych osobowych Administratorom ma charakter dobrowolny.
- Skorzystanie z Serwisu jest dobrowolne.
- Dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.
§ 5
POSTANOWIENIA KOŃCOWE
- Kongres odbędzie się w dniach 19-20 września 2023 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, przy ul. Artura Grottgera 2, 20-029 Lublin.
- W przypadku zaistnienia okoliczności uniemożliwiających przeprowadzenie Kongresu, o ewentualnej konieczności zmiany terminu wydarzenia Organizator poinformuje Uczestników najpóźniej 15 dni przed planowanym terminem.
- Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w Regulaminie. O treści zmian Regulaminu Organizator obwieszcza na stronie internetowej co najmniej 7 dni przed wejściem zmian w życie. Zmiana Regulaminu wchodzi w życie w terminie 7 dni od opublikowania.
- Organizator zastrzega sobie prawo do zmian programu Kongresu w szczególności polegających na zmianie godziny wystąpień, zmianie prowadzących lub zmianie lokalizacji Kongresu, jak również do zmiany formuły Kongresu na wydarzenie online, zmiany terminu organizacji lub odwołania Kongresu. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody poniesione przez uczestnika czy podmiot zgłaszający uczestnika w związku ze zdarzeniami, o których mowa w zdaniu poprzednim.
- W przypadku zmiany formy Kongresu na tryb wyłącznie online, opłaty za udział w wydarzeniu stacjonarnym podlegają zwrotowi jedynie do wysokości opłaty za udział w wydarzeniu online, które może zostać obniżona o różnicę kosztów organizacji kongresu. W przypadku zmiany terminu Kongresu opłaty za udział nie podlegają zwrotowi. Natomiast w przypadku odwołania Kongresu opłaty wpłacone podlegają zwrotowi.
- Regulamin jest udostępniony nieodpłatnie w formie umożliwiającej jego pozyskanie, odtwarzanie i utrwalanie w dowolnej formie. Uczestnik może zapisać Regulamin na dowolnym nośniku.
- Regulamin i stosunki umowne między Uczestnikiem a Organizatorem podlegają prawu polskiemu i zawierane są w języku polskim.
- W przypadku powstania sporu na gruncie zawartej umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną, Organizator i Uczestnik będą dążyli do rozwiązania sprawy polubownie. Prawem właściwym dla rozstrzygania wszelkich sporów powstałych na gruncie niniejszego Regulaminu jest prawo polskie.
- Regulamin wchodzi w życie z dniem 30 czerwca 2023 r.